O NÁS

Od roku 2000 dodávame naše výrobky do siete predajní na Slovensku. Zaoberáme sa  hlavne veľkoobchodnou distribúciou ponožkového a pančuškového tovaru. Naším cieľom bolo postupne rozšíriť svoju pôsobnosť na celé Slovensko, čo sa nám podarilo. V súčasnosti máme klientov na celom území Slovenska.

V ponuke máme široký sortiment ponožkového a pančuškového tovaru pre celú rodinu. Od základných dámskych pančuškových nohavíc, cez lycrové až po hrubé zimné, mikrofibrové a acrylové pančušky. Bavlnené tenké a tiež hrubé thermo ponožky.

Najširší výber máme v ZDRAVOTNÝCH ponožkách. A to v klasickom tenkom prevední ako aj v  thermo materiáloch. V neposledej rade mám širokú škálu vzorovaných lycrových a mikrofibrových pančuchových nohavíc.

Našim cieľom je spĺňať požiadavky zákazníkov na kvalitu, s ohľadom na cenu. Jednotlivé druhy tovaru vyrabame tak, aby vyhovoval každodennému noseniu. Aby si ich ľudia obľúbili a vrátili sa kupiť si náš tovar znovu. Jednoduché vzory a prevedenie, ale pritom vysoká kvalita použitých materiálov a taktiež zodpovedajúce veľkosti.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

SPOLUPRÁCA

Sme otvorený každej novej myšlienke. Ak vás zaujala ponuka alebo by ste chceli niečo na našej ponuke vylepšiť, radi prijmeme všetky vaše postrehy.

Ak máte záujem o tovar, chceli by ste mať naše výrobky na svojej predajni, alebo by ste chceli predávať veľkoobchodne,  NEVÁHAJTE NÁS KONTAKOVAŤ.  Ku každému pristupujem individuálne a záleží nám na obojstrannej spokojnosti.

NÁJDEME SÔSOB AKO SA TO DÁ.

Scroll to Top